"Pokud žiješ v souladu s přírodou, nikdy nebudeš chudý; pokud žiješ podle mínění lidí, nikdy nebudeš bohatý."
Seneca

Wunjo VIII.

28. března 2014 v 17:57 | Burgus |  Runy
Wunjo VIII.
http://drakkaria.cz/img/goods/cs/small/wunjo---runovy-amulet_1.jpg

Význam, který přikládáme této runě je "blahobyt" nebo také "veselí". Jedná se tedy o další pozitivní runu staršího futharku. Když se nám objeví při věštění, předpovídá nám období velkého štěstí v nemž zhodnocujeme naše dosavadní úspěchy. Pokud jsme sužování do této doby nějakým problémem, máme s touto věštbou jistotu, že si s ním už nemusíme dělat žádné starosti a že je pro nás už "pasé".
Pokud je celá vaše seance citově zabarvená, nebo je jen všeobecná ve společnosti jiných run týkajících se vztahu (např. Algiz) nám Wunjo prorokuje období štěstí, které budeme sdílet s milovanou osobou, anebo spokojený vztah, který nás zcela naplní.
Pokud se Wunjo objevuje s runami pohybu (Ehwaz nebo Raido) skutečně nás potká štěstí při nějaké cestě nebo situaci. Tato situace do našeho života přinese změnu.
Pokud je seance pracovního řádu tak nám Wunjo prorokuje naplnění pracovních povinností a avizuje nám období tvůřčího úsilí.
Když se Wunjo objeví obráceně má negativní smysl. Obrácený piktograf Wunjo věští krizi, v němž pochyby a další věci přebijí očekávané štěstí. Pokud se objeví v seanci milostného rázu, Wunjo do vašeho vztahu vnese neštěstí. Obvykle se jedná o kritické vztahové období, které není v našich silách jej překonat.
Když se nám v seanci objeví negativní Wunjo je nejlepší toto období přecházet a nepřijímat žádná rozhodnutí. Je jasné, že bychom jich později litovali. Ve společnosti Raido nebo Ehwaz by mohlo dojít ke krizi při cestování. Jde-li o pracovní otázky, nečekejme pak uspokojení z práce. Nemáme však být impulzivní a situaci měnit. V takové situaci je třeba o našem vztahu přemýšlet a dojít k vnitřní vyrovnanosti, která nám vždy umožní nalézt východisko.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.