"Pokud žiješ v souladu s přírodou, nikdy nebudeš chudý; pokud žiješ podle mínění lidí, nikdy nebudeš bohatý."
Seneca

Fat Ed's Furry Fucking Guide to METAL!

23. března 2014 v 12:18 | Burgus |  Můj koutek
Tak jsem se v pátek vydala se svým přítelem a kamarády na koncert Arakainu společně s Dymytry. Šeříkovka byla narvaná až po základy už v sedm hodin, ale našli jsme si naprosto dobré místečko hned v první řadě u podia. Koncert byl totální nářez, ale i přes to, jaké degendy měly vystoupit, těšila jsem se nejvíc na předkapelu Modesty and Pride, kterou jsem viděla naposledy hrát na Podbořanských slavnostech v roce 2012. Musím říct, že se kvalitně vyšvihli a jejich hudba teď víc a víc vystupuje na vrchol. I když jim tedy cca během druhé nebo třetí písničky (nevím jistě :D) utekl druhý kytarista kvůli prasklé struně, což já jako téžtý hrabač do strun nesmírně chápu.
Po předkapele nastoupili známí Dymytry, kteří stejně jako Arakain hráli jak nové písně tak i ty staré (ploužák na Marylin si nemohl odpustit žádný pár:D). Miloš Meier se stále nebojí ukázat svůj dokonalý um na bicí, při kterém padá čelist až ke kolenům, a který měl své sólo ještě s bicákem z Arakainu po odehrání obou skupin. Konečná sestava písní byla v podobě skupin dohromady. Zahráli i jejich společnou píseň Jedna krev, kterou už mělo publikum dokonale nacvičeno :).

Ještě dnes, v neděli si léčím prohnanou krční páteř, ale vím, že to za to stálo (i když mě tedy neskutečně štve, že minimálně deset věcí v podobě paliček, trsátek atd. proletělo okolo mojí hlavy a stejně si je odnesl někdo jiný :'( :D).
Děkujeme! :)

http://www.arakain.eu/tisk/_files/arakain_dymytry.jpg

http://bzmedia.cz/band/mo/modestypride/fb/da/b8d5/0yNhG-0PePRtJYxlVAnvTmRPfMWSNRSw.jpg


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.