"Pokud žiješ v souladu s přírodou, nikdy nebudeš chudý; pokud žiješ podle mínění lidí, nikdy nebudeš bohatý."
Seneca

Gebo VII.

5. října 2013 v 11:46 | Burgus |  Význam run
Gebo VII.
Runový amulet Gebo
Tato runa je "milodarem" nebo "dárkem". Je první ze všech run, která nemá převrácenou polohu; její interpretace je vždycky pozitivní. Jisté je, že je opravdovým darem, neboť v nás objevuje talent a avizuje nám výnosné situace. Když se Gebo objeví, zpravidla nám říká, že se náš život v krátké době dostane do svazku s jiným člověkem. Při konzultaci citového zaměření předpovídá navázání intimního vztahu nebo dokonce uzavření manželství. Při úvahách o obchodech nám naznačuje, že přišla chvíle, kdy si máme vyhledat partnera, s nímž budeme společně naplňovat své ekonomické cíle. Také je možné, že od někoho dostaneme štědrý dar. Když se jedná o pracovní tématiku, musíme být připraveni na to, že vstoupíme do smluvního vztahu s kolegou, s nímž rozvineme společný projekt. V transcendentní či metafyzické tématice Gebo předpovídá setkání s duchovním vůdcem anebo spojení s kompasem v nás.
Když se Gebo objeví spolu s runou přátelství Algiz, oznamuje, že se spojíme s přítelem nebo s někým, koho budeme vroucně milovat.
Jestliže se objeví ve společnosti s runou hojnosti Fehu, pak je pravděpodobné, že obdržíme nečekané množství peněž, získané obvykle prostřednictvím jiné osoby. Proto v takových chvílích, kdy jsme na tom finančně špatně, je objevení Gebo velkou úlevou.
Když se ocitneme v konfliktní situaci, je Gebo darem, který nám seslali bohové, kteří avizují řešení nesnází a čas prosperity.
Jindy se Gebo může objevit ve společnosti "negativních" run, a v tom případě dar, který přinášejí, se opozdí nebo nedojde, dokud nepominou nepříznivé okolnosti předpovídané ostatními runami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.