"Pokud žiješ v souladu s přírodou, nikdy nebudeš chudý; pokud žiješ podle mínění lidí, nikdy nebudeš bohatý."
Seneca

Soumrak

30. května 2013 v 20:37 | Burgus |  Můj koutek
Jak už říkala známá "bordelmamá" v The pretty baby - "Když prší, dají se dělat pouze dvě věci. A hrát karty se mi nechce" . Bohužel s postupující dobou, mě více a více napadá valné množství věcí, které bych mohla dělat za deště. A proto se vám, moji zlatí, zase jednou ozývám.
V uplynulých dnech, kdy jsem si uvědomila, že bytí na internátě obnáší obrovské množství samostatnosti ,z kterého vyplývá hodně práce, z které zároveň plyne málo času a to času pro sebe, bylo více než obtížné, dostat se sem k vám a na chvíli vypnout.
Citace- Ned Stark - DRŽTE SE ! ZAČÍNAJÍ STATUSY O TOM, ŽE PRŠÍ !
Květen se ještě na začátku ubíral dobrým směrem , a tak se vám pokusím zmapovat hlavní aspekty toho, co jsem z toho "jara" tentokrát měla.
Ačkoliv můj tatínek absolutně neví oč jde ani do teď, byl hlavním původcem mých nových runových kamenů z jabloňového dřeva. Tentokrát rituál dopadl dobře až na to, že s vypalováním runových znaků jsme měli trošku větší problémy. Teď vypadají trošku kostrbatě, ale snaha byla.
Omlouvám se, že neprohlubuji rubriku o runových znacích , ale na něco takového mám materiály jen doma. A tam se bohužel nedostanu ještě jeden týden. A kde že budu ?.. Chystá se nám známý Metalfest na Lochotíně , a tak se budu po celé tři dny (nejspíše v lihu) metalově vzdělávat, i když možná budu v pondělí zakupovat nákrčník, jako oběť za týrání mé krční páteře v kotli .
Když už jsem u toho "lihu", musím říct, že se mi do minulého víkendu nestalo, že by mi bylo špatně dva dny po užití alkoholu. Musím ale konstatovat, že jsem u mých bývalých spolužáků, s kterými to všechno začalo i skončilo, pořád ta "slušňačka". Takže je to pořád OK ! :o).. Ovšem stále se nemění můj názor na to, že je tohle všechno jedno velké svinstvo !
S příchodem jara jsem se vrhla na sbírání prvních bylinek a tak mám plný pokoj květů sedmikrásky, listů pampelišky a kontryhele. Oh yes .. Dnes srdečně děkuji Svarožicovi, že mně od hezkého jarního dne neodradil, protože bych si ty bylinky určitě ani nezasbírala jak na to tak koukám .
Toť vše , a od hrnku s kvalitním a nekřesťansky přeslazeným čajem se vám hlásí Múirne Rós- Burgus.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 DiMorgana DiMorgana | Web | 31. května 2013 v 15:54 | Reagovat

Hlavně to s tím alkoholem nepřežeň :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.