"Pokud žiješ v souladu s přírodou, nikdy nebudeš chudý; pokud žiješ podle mínění lidí, nikdy nebudeš bohatý."
Seneca

Tvořivost nezná mezí

17. dubna 2013 v 18:07 | Burgus |  Můj koutek
Tak jsem se jednoho krásného jarního dne rozhodla, že se poddám svému dávnému předsevzetí, které zní -> vyrobit si vlastní náušnice. :oD. Jelikož mám opravdu neforemný ksicht do tvaru oválu, kterému prý sluší všechno, lidé, kteří tohle tvrdili, neměli až takovou pravdu. Zapomněli totiž říct, že takovým lidem abnormálně nesluší dlouhé náušnice >.<...
Trošku jsem se s tím vyrovnala a nakonec usoudila, že to k mému ksichtu až tak špatné nebude , jen do doby, co přišla zpět moje spolubydlící, která umí jako vždy úchvatně potěšit.:D .. Kočovná cikánka. Tak nazvala můj výtvor s kontrastem mého obličeje:D .. Samozřejmě, že já jako člověk normální je nevyhodím hned potom co mi někdo něco řekne. Takže budu s hrdostí nosit svůj výtvor, i kdyby byl na mě sebehnusnější !
Moje úvaha pokračuje také v názoru toho, že je lepší nosit náušnice, které mi zas tak nesluší jak by měly , než si vzít mini ke svým obrovským Xkám nebo upnuté tričko na provázcích, když mám 120 Kg jak to většina dnešní populace dělá.

Musím vysvětlit, proč jsem se k tomuto tvoření neodhodlala dřív. Minulý rok jsem byla ještě tam u nás, na vesnici a tohle všechno se tam těžko schánělo, a navíc by mojí maminku asi dvakrát nezaujalo jet do města pro součástky na výrobu náušnic.
Obchod mi v Plzni doporučila spolužačka a paní za pultem byla víc než přívětivá, všechno mi vysvětlila a ukázala co a jak .

Moje tvořivost se doufám nějak neznehodnotila. Konec konců je to lehké a radím každému, že jak to jednou zkusíte (pokud nejste úplný "flegmouš") je to poté jako epidemie . Užasná možnost jak si udělat radost ještě víc, než jen utratou.

Nicméně tohle tvoření je pro různé lidi nevhodné, protože dneska už prostě frčí něco jiného, a tyhle - nazvala bych to- trošku přírodnější a svěžejší varianty náušnic nejsou "IN". Takže by většina dala přednost spíš černým peckám růžiček atd.

A tady už je můj výtvor. Jen dva páry, ale myslím, že sbírku brzo navýším o další kousky. :o)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MDMK MDMK | 19. dubna 2013 v 21:37 | Reagovat

Jsou až emrysky kouzelné,stejně jako tvůj blog

2 Burgus Burgus | 20. dubna 2013 v 19:06 | Reagovat

Umíš vždy potěšit Morgano :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.