"Pokud žiješ v souladu s přírodou, nikdy nebudeš chudý; pokud žiješ podle mínění lidí, nikdy nebudeš bohatý."
Seneca

Fehu I.

23. března 2013 v 16:02 | Burgus |  Význam run
Fehu I.

První runa futharku nese název Fehu. U teutonského národa tento symbol znamenal doslova a do písmene "dobytek". Jelikož to byl pro tento národ jeden z nejcennějších majetků, každý kdo měl mnoho dobytka, byl považován za jakousi šlechtu. I když se dobytek neudržel na postu nejcennější věci lidí, runa Fehu si nadále udržela svou konotaci s hojností, bohatstvím a prosperitou.
Když se v našem výhladu objeví runa Fehu ve správné poloze můžeme si blahopřát, jelikož nám runa oznamuje požehnání většinou materiální povahy. Jestliže je naším tématem třeba láska, tato runa může znamenat lásku opětovanou. Fehu je runa naděje protože nás podněcuje k tomu, abychom pokračovali v nastoupeném směru dále, i když se nám okolní prostředí zdá sebečernější. Její význam se nám ale mění, když se ve výkladu objeví s dalšími negativními runami, jako je například Hagalaz atd. V tomto případě nás Fehu nabádá, abychom své plány, smlouvy, investice nebo projekty odložili.
Také musíme mít na paměti, že džbán plný až po okraj se může snadno vylít aproto nás tato runa také nabádá,abychom byli stále bdělí.
Musíme dávat pozor na to, co jsme získali a chránit si to. Nemyslím tím , samozřejmě abychom byli lakomí, naopak máme požehnání sdílet s milovanými. Nesmíme však spoléhat na to, že když máme tohle požehnání, vše je automaticky vyřešeno.
Když se Fehu objeví v opačné poloze automaticky se její význam mění. V tomto případě runa promlouvá o průtazích, překážkách, ale i materiálních ztrátách. Doporučuje odložit jakýkoli projekt, neboď hrozí, že nebude úspěšný. Jedná-li se v konzultaci o citové zaměření, tak nám runa vypovídá, že bychom se měli mít na pozoru. Je totiž možné, že objevíme něco, co se nám na našem partnerovi nebude líbit, snad i určitou zradu. Prožijeme zmatečné situace a budeme si lámat hlavu, abychom zjistili, co se s naším partnerem děje, což- i když se nám může zdát jako negativní- nás může povzbudit k tomu, že lépe poznáme sami sebe, a že lépe zhodnotíme schopnosti své i druhých.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CaseyArins CaseyArins | E-mail | Web | 24. září 2017 v 10:13 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>Click here!</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.