"Pokud žiješ v souladu s přírodou, nikdy nebudeš chudý; pokud žiješ podle mínění lidí, nikdy nebudeš bohatý."
Seneca

Práce s runami I.

29. října 2012 v 16:04 | Burgus |  Praxe(Runy)
Učení z run

Ve vesmíru vše vibruje a nic není v klidu . Zdravé a vyvážené věci mají vibrace harmonické, naopak je tomu u nezdravého a nevyrovnaného. Runy jsou symboly jejichž vibrace nám pomáhají dosáhnout větší rovnováhy. Keltové a Vikingové věřili, že v přírodě má "duši" vše, a že také vše přírodní obsahuje nějakou energii. Meditací, se lze naladit na takovéto vlny a učit se z nich .

Způsob čtení z run č. 1
ANO nebo NE.
Ze sáčku se vytáhne jedna runa. Symbol se objeví v normální poloze (když má runa z našeho pohledu základnu dole) což značí, že bude výklad kladný. V obrácené poloze má záporný smysl. Jestliže vytáhneme jednu z devíti run, které nemění nikdy význam a smysl, vytáhneme jinou. Například jestliže si od nás někdo chce nechat věštit a my nevíme zda je to dobrý nápad, stačí se run otázat. Jestliže se runa objeví ve správné poloze, značí to "ANO" a vše je v nejlepším pořádku.

Způsob čtení z run č.2
Po absolvování výše popsaného rituálku vybereme tři runy. První položíme napravo, druhou doprostřed a třetí nalevo. První runa vypovídá o součastné situaci,to znamená, že nám říká, jaký je stav problému. Druhá runa umístěná doprostřed, nám uvádí, jaký je nejlepší způsob jednání tzn, že naznačuje cestu, jíž se máme vydat. Třetí runa nám říká, jaká je nová situace, k níž se dopracujeme, budeme-li jednat podle uvedeného postupu.Zdroje-Velká obrazová encyklopedie, předpovídání budoucnosti
Odhalte svůj osud (deset způsobů jak nahlédnout do budoucnosti) Luz Aguilar
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.