"Pokud žiješ v souladu s přírodou, nikdy nebudeš chudý; pokud žiješ podle mínění lidí, nikdy nebudeš bohatý."
Seneca

Rak

24. května 2012 v 18:33 | Burgus |  Vše o 12 znameních
Rak
IV.
Planeta= Luna
Kvalita= Základní znamení
Barva= Stříbrná
Kameny=Jaspis,Avanturín,Korál,Jadeit,Karneol ,Diamand,Chalcedon
Květina=Mák
Rozumí si se znamením= Býk
Kov= Stříbro
Ochránce tohoto znamení= Dionysos
Den= pondělí
Toto znamení má největší dočinění se slovem "domov" . Vládne mu Luna a proto také spravuje rodinu , mateřství a domov.
Ale nejhlavnější prostředek raka jsou city . Můžeme od něj očekávat že bude vždy jednat spíše instinktivně a citově než racionálně a realisticky . Dá se říci,že je právě rak , na instinkt specialista. Je základním vodním znamením což znamená , že se nebojí měnit partnery ale své intimnější soukromí si zanechává pro sebe a velice si ho střeží .
Pro většinu raků je svět místo,které nahání strach a proto potřebují pevný přístav aby se nestali přecitlivělými a zranitelnými neboť se bojí, že šanci , že ho můžete bolestivě zasáhnout, využijete. Když je rak zamilovaný projevuje to , že vás miluje tím, že o vás pečují a chtějí , aby jste se měli jako v bavlnce . Pro něj je nejlepší způsobem jak říci "miluji tě" vás nakrmit dobrým jídlem a uložit spát aby ńad vámi mohl bdít . Mají ale i záporné vlastnosti . Mnohdy k životu potřebují pocit toho, že je na nich někdo závislý a může to dojít tak daleko, že bez tohoto pocitu nejsou raci shopni vydávat žádné city najevo . Podléhají rozmarům a změnám nálad.

Rak jako dítě
Malí Ráčkové jsou milující mazlíčci ,kteří jsou neuvěřitelně závislí na své matce . Je-li jim dávána láska jsou klidní ,vyrovnaní a tiší . Jakmile je však něco rozzlobí mají velmi ostrý jazýček. Jsou to náladová dítka . Jsou to většinou uplakánci od ostatních znamení . Rodiče by je měli stále ujišťovat o tom , jak moc je mají rádi, aby měli pocit domova a všeobecně krásný pocit spokojenosti . Jsou velmi přecitlivělí a tak je při výchově důležité dbát na to , aby jste porozuměli jejich křehké dušičce . Všechno se jich hned dotkne a raní . Malí Ráčci většinou poznají kdo je pln lásky a proto byste jim neměli mít za zlé , když je někdo vezme do náruče a oni jen tak vykřiknou a začnou křičet . Bývají umělecky velmi nadaní . Už od školy se malým Ráčkům líbí ,když mohou dělat něco sami a tvořit . Ať už je to plastelína či kreslení . vždy se těší až vám svůj výtvor ukáží . Malý Rak , vás nikdy nenechá na holičkách a vždy vám pomůže . Stejně jako Beran , si moc dobře pamatuje kdo ho provázel životem a tak se nebojte , že by vás dobře vychovaný Rak jakkoli podrazil .

Sexuální stránka Raka
Tito lidé nemají problém se ke svému partnerovi citově otevřít a normálně se mu oddat . Potřebují a chtějí cítit intimitu a blízkost svého nejmilejšího . Také jeho ochraňování ale i to , že svého partnera může chránit Rak sám . Raka více zajímá rodina a domovní vyrovnanost než sexuální stránka . Dojde-li na ní , jsou většinou jemní a něžní. Pozorují co se partnerovi líbí a dávají pozor na jeho potřeby . Musí mít pocit , že se milují z lásky . Rádi se líbají a mazlí . Jsou snad největšími romantiky zvěrokruhu . K Rakovi patří květiny, romantické večery ve vaně při svíčkách nebo skvělé večeře .
Pokud se s Rakem rozejdete prožívá veliké utrpení protože se neumí odpoutat .
Většinou jsou výrazně žárliví , kvůli jejich přecitlivělosti . Odmítnutí příjmají hystericky a hodiny pak analizují , proč k němu došlo . Od lásky čekají tolik,že ve svém životě čelí mnoha zklamáním . Touží už od samého počátku po lásce na celý život . Lásky se dožadují skoro pořád protože jim přináší pocit bezpečí což je až někdy otravné .

Partneři
Rak x Beran = 1 bod z deseti
Rak x Býk = 10 bodů z deseti
Rak x Blíženec = 1 bod z deseti
Rak x Rak = 8 bodů z deseti
Rak x Lev = 3 body z deseti
Rak x Panna = 8 bodů z deseti
Rak x Váhy = 4 body z deseti
Rak x Štír = 7 bodů z deseti
Rak x Střelec = 4 body z deseti
Rak x Kozoroh = 7 bodů z deseti
Rak x Vodnář = 4 body z deseti
Rak x Ryba = 5 bodů z deseti


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blakewhari Blakewhari | E-mail | Web | 29. března 2017 v 5:55 | Reagovat

fat burner pills for men  <a href=http://stilnox.ayosport.com/>acheter stilnox en espagne</a>  kaiser permanente oakland pharmacy

2 DustinhOg DustinhOg | E-mail | Web | 27. dubna 2017 v 8:08 | Reagovat

flip over poison pill  <a href=http://dhd2013.filos.unam.mx/cialis-sin-receta.html>cialis sin receta mexico</a>  where can i buy the next day pill

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.