"Pokud žiješ v souladu s přírodou, nikdy nebudeš chudý; pokud žiješ podle mínění lidí, nikdy nebudeš bohatý."
Seneca

Býk

15. dubna 2012 v 19:33 | Burgus |  Vše o 12 znameních
Býk
II.
Planeta= Venuše
Kvalita znamení= Pevné znamení
Barva= Zelená
Kameny= Achát ,malachit ,růženín,korál ,avanturin
Květina= Pomněnka
Rozumí si se znamením= Štír,kozoroh
Kov= Měď
Ochránce tohoto znamení= Hermes
Den= Středa

Býk byl narozdíl od berana obdařen neskutečnou trpělivostí kterou dovedl k dokonalosti . Býci nic nevzdávají . Jsou spolehliví, zodpovědní, poctiví a v každém případě se na ně můžete spolehnout . Své denní povinnosti zvládá na jedničku a vždy vše dokončí tak, jak to nejlépe umí . K překvapení má od berana také velikou tvrdohlavost . Býci mají rádi luxus a to zasloužený . Nejsou shopni odolat když si je chcete hýčkat , když jim nabídnete drahé víno nebo další jakou-koli známku luxusu . Jsou obdařeni stálostí a s touto skálo nepohne nikdo když si něco umane . Nechce aby někdo zasahoval do jeho plánů . Má rád mír a klid na dělání věcí které se mu líbí .

Býk jako dítě
Malý býk je houževnaté dítko které bere rodiče jako chrám bezpečnosti . Je většinou zdravý ,statný a objevují se u něj známky kritičnosti a opatrnosti . Musíte mu dát láskyplnou výchovu ale ne zas rozmazlovanou protože by se z něj mohl stát opravdový rozmazlenec. Výchova by měla být ve středním bodu a to od každého trochu jinak se vám z býka stane dospělý morous kterého zajímá jen on sám . Většinou je hodně žárlivý a při nějaké známce toho, že si všímáte jiného dítěte se mstí . Většinou si hraje sám protože je takhle rád ale výhradně proto , protože nenávidí dělení . Je klidný když je po jeho a když ne má záchvaty zuřivosti . Tím pádem je ho lepší nechat chvíli uklidnit se a pak ho třeba pomazlit aby se uklidnil a vysvětlit mu , co je třeba .

Sexuální stránka býka
Očekávají od vztahu spolehlivost,věrnost , smysl pro realitu a pocit bezpečí . Tohle přesně partnerovi oplácí . Mínus býka muže je v tom , že když chtějí určitou ženu očekávají vedení iniciativy spíše od ni . Avšak když se zamilují dají do toho veškerou sílu a svou lásku si drží . Nejvíce je v uspokojování tělesných smyslů bere jídlo a sex proto jsou většinou smyslní . v sexu má býk velkou výdrž a jemnější povahy se s tím málo vyrovnávají a berou to spíše jako propadák . Závislost na partnerovi je neděsí spíš se mu líbí a asi také proto nesnese žárlivost . Chce věrnost a tu vám taky oplatí .

Patrneři
Býk x Beran = 3 bodů z deseti
Býk x Býk = 9 bodů z deseti
Býk x blíženci = 3 body z deseti
Býk x Rak = 10 body z deseti
Býk x Lev = 5 bodů z deseti
Býk x Panna = 8 bodů z deseti
Býk x Váhy = 7 body z deseti
Býk x Štír = 8 bodů z deseti
Býk x Střelec = 4 bodů z deseti
Býk x Kozoroh = 8 body z deseti
Býk x Vodnář = 3 body z deseti
Býk x Ryby = 1 bodů z deseti


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.