"Pokud žiješ v souladu s přírodou, nikdy nebudeš chudý; pokud žiješ podle mínění lidí, nikdy nebudeš bohatý."
Seneca

Blíženci

16. dubna 2012 v 18:18 | Burgus |  Vše o 12 znameních
Blíženci
III.
Planeta= Merkur
Kvalita znamení= Pohyblivé znamení
Barva= Kaštanová
Kameny= Akvamarín,karneol,tygří oko,chalcedon,jantar,křišťál..
Květina= Konvalinka
Rozumí si se znamením= Váhy ,vodnář , blíženci
Kov= Rtuť
Ochránce tohoto znamení= Kybele
Den= Úterý

V tomto znamení vládne merkur který je znám jako mistr komunikace . Rys tohoto znamení je hlavně komunikační rys , hojná gestikulace , dobrý písemný projev nebo zručnost .Umí procházet světem s pocitem neuvěřitelné lehkosti . Blíženci touží po nových zkušenostech a proto také velmi rádi cestují a jsou shopni se na místě kde se jim líbí i usadit na dobro . Vzdušná a pohyblivá znamení naznačují časté změny plánů a někdy i určitou nespolehlivost . Blíženci jsou většinou upovídaní,zábavní ale i nestálí a přizpůsobiví . Jsou to ti, kteří chtěji všechno znát a vše vidět . Přelétaví jako motýli . Blížencům se také někdy přezdívá "dvojité" znamení protože nám někdy mohou ukázal své naprosto odlišné stránky a na to pozor .

Blíženec jako dítě
Malý blíženec je dítě většinou živé. Vnímá každou věc a má velmi dobré reflexy protože hned nejraději reaguje na jakékoliv podněty . Je to malinký intelektuál takže s ním je poměrná zábava . Žije spíše v reálném světě což mu do dospělosti také dost přidává . Když máte takové děťátko , je důležitější aby byl jeho denní rozvrh spíše pohyblivý než pevně určený . Malý blíženec se umí většinou dobře vyjadřovat a chytračit . Je potřeba ho vézt k tomu aby dokončil to co začne nebo od každé práce v dospělosti odejde . Malý blíženeček je tak hyperaktivní až někdy i zbrklý . Jeho rodiče by mu měli ukazovat třeba jak pomalu jíst nebo jak se po oblečení upravit aby mu nečouhali punčocháčky . Musíte ho učit neskákat do řeči . Díky své fantazii se může rychle lekat a na vás je aby jste ho uklidňovali tak,že se nemusí ničeho bát . Potrpí si na dobrodružství a bude velice rád když ho vezmete na výlet .

Sexuální sránka blížence
Blíženci jsou většinou dokonalými lichotníky . Jsou velice okouzlující a získají si tím toho , koho si zamanou . Vždy je zajímá kdo s kým ,kdy a kde. Jejich zvědavost je někdy dožene k tomu ,že se ve vztahu začnou nudit . Vážné a intenzivní vztahy nejsou nic pro ně ale když se opravdu zamilují může to vydržet s věrností opravdu dlouho . Většinou dělají vše proto aby se hlubším citům vyhnuli . V erotickém hledisku je může vzrušovat hlas partnera protože je u něj komunikace ve vztahu zásadní . Přátelství pro ně má vždy větší hodnotu než láska a to v každém smyslu . Někdy je spíše než akt uspokojí i erotický rozhovor . V sexu se nebrání ničemu novému a rádi experimentují . Mají rádi když je "to" zajímavé a proto se jejich partneři mají kolikrát na co těšit .

Partneři
Blíženec x beran = 7 bodů z deseti
Blíženec x býk = 3 body z deseti
Blíženec x blíženec = 10 bodů z deseti
Blíženec x rak = 1 bod z deseti
Blíženec x Lev = 8 bodů z deseti
Blíženec x panna = 4 body z deseti
Blíženec x váhy = 8 bodů z deseti
Blíženec x štír = 3 body z deseti
Blíženec x střelec = 5 bodů z deseti
Blíženec x kozoroh = 5 bodů z deseti
Blíženec x vodnář = 7 bodů z deseti
Blíženec x ryba = 3 body z deseti


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.