"Pokud žiješ v souladu s přírodou, nikdy nebudeš chudý; pokud žiješ podle mínění lidí, nikdy nebudeš bohatý."
Seneca

Beran

15. dubna 2012 v 15:54 | Burgus |  Vše o 12 znameních
Beran (skopec)
I.

Bůh= Aries,Mart
Planeta= Mars
Kvalita znamení = Základní znamení
Barva= červená,černá, oranžová ,žlutá (ohnivé)
Kameny= Karneol , rubín, hematit,achát ,jaspis
Květina= růže,břečťan
Rozumí si se znamením= Lev,střelec
Kov=železo
Ochránce tohoto znamení =Héra
Den= čtvrtek

Beran není znamením ve kterém by přebývala trpělivost . Má obrovský potenciál a o to větší zapálení do hry . Když si něco umane jeho paličatost vám nepovolí prosadit svůj názor i kdyby jste sebevíc chtěli . Jako každé znamení má i beran své mouchy . Snadno podléhá závislostem a neuvědomí si kdy je "to" už moc . Kdy by měl přestat spíše mluvit a víc přemýšlet . V souvislosti na dnech narození ,protože i dny mají svůj význam ,dokáže beran říci pravdu do očí ať je už jakákoli nebo zas filozofovat o tom jak vám to v těch příšerných šatech sluší . To ovšem neznamená že nemůže být beran dobrým člověkem . Většinou je to člověk který se k vám bude chovat tak , jak se k němu chováte vy . Jestliže berana zklamete bude vás trápit až nebudete vědět co dál . Jestliže s ním budete mít dobrý vztah můžete se těšit na mnohonásobné vrácení dobroty a milosti . Berani mají většinou velmi umělecké nadání , ať už na hudební nástroje přes literaturu nebo kreslení,malování atd. . Berani většinou nejsou ani velkými skeptiky . Mají skvělý vztah s duchovnem a okultismem a normální člověk by je pojmenoval blázny protože když už se o takové věci zajímají, mají do nich veliké zapálení . S tímto mají vztah hlavně proto protože jsou velkými snílky kteří pořád hledají naději . Větším zklamáním pro beránka je pak to , když naděje už žádná není . Dokáže se zavřít na rok doma a nevycházet pokud mu nikdo nepomůže . Problém je v tom, že si pomoci neumí sám .
Dobře vychovaný beran se s vámi podělí když má nějakou fyzickou věc která dělit jde . V duchu by vám ale určitě vůbec nedal a spíš prosí aby jste nic nechtěl dávat . Berani jsou velcí labužníci a vše co vypadá dobře ochutnají .

Jestliže má beran nějaké splnitelné sny, jde si horoucně za nimi . Ať už se děje cokoliv .

Beran jako dítě
Malí beránci jsou obrovskými snílky ale také čertíky . Musí vše prozkoumat a musí vše vědět . Musí si zapamatovat každý okamžik , proto si většina beránků pamatuje i strašlivé "blbosti" z dětství . Jsou to například takové věci které se jim líbily . Třeba to jak dělal andílka do sněhu aj. S beraními puberťáky to je poněkud těžší . Mají svůj vlastní názor ale když nemají pravdu dokáží si to přiznat . Většinou se jim nechce pomáhat když je doma někdo kdo by to mohl udělat za něj . Ale jestliže je doma sám postará se o celou domáctnost pořádně a s vervou . Někdy jsou to zmetci prvního kalibru a maminky si z nich kolikrát počítají do dvaceti na uklidnění . Ale až z toho vyrostou maminkám se vše vrátí . Berani si vždy uvědomují kdo je má rád a kdo je provázel světem .

Beranova sexuální stránka

Beran je vášnivý a dobrý společník . Když někoho miluje je to malé jehně které je šťastné i ze sebemenší události ze které by nikdo jiný radost neměl . Beran muž se o vás stará a chce aby jste byla nejspokojenější . Beranice vám všechno oplácí svou láskou a mrzí ji když se stane jakýkoli zádrhel v nějakém krásném programu pro vás dva . Beranovi uděláte vždy radost i ošklivým dárkem . Když vás miluje bude si vážit všeho co je od vás . Beran má rád romantiku ale i pocit že ho někdo vlastní . Ale pozor ! Beran snadno podléhá nevěře už kvůli jeho zapálení a horoucí vášnivosti . Jestliže miluje někoho jiného než vás , musíte mu nechat prostor jinak se bude ubíjet tím že s vámi vydrží ještě hodně dlouho kvůli tomu že vám nechce ublížit .

Partneři
Beran x Beran = 4 body z deseti
Beran x Býk = 3 body z deseti
Beran x blíženci = 7 bodů z deseti
Beran x Rak = 1 bod z deseti
Beran x Lev = 10 bodů z deseti
Beran x Panna = 4 body z deseti
Beran x Váhy = 4 body z deseti
Beran x Štír = 8 bodů z deseti
Beran x Střelec = 9 bodů z deseti
Beran x Kozoroh = 3 body z deseti
Beran x Vodnář = 9 body z deseti
Beran x Ryby = 4 bodů z deseti
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.